Jdi na obsah Jdi na menu

O nás

Květinový salón Sissi se zabývá výrobou květinových aranžmá a dekorací na zakázku, zdobením oslav a rodinných akcí a máme k dispozici půjčovnu dekorací na oslavy.

hostina-zluta.jpg

 
Připravíme pro Váš velký den kompletním květinový servis, vyrobíme svatební květinová aranžmá, vyrobíme květinové šperky, zajistíme svatební doplňky. Specializujeme se na svatební floristiku.
 
V případě zájmu Vám zajistíme květinovou výzdobu i jiných oslav (svátky, narozeniny, výročí, promoce, křtiny, plesy, koncerty, výstavy, …) 
 
Nezabýváme se jen svatební vazbou a dekoracemi, ale vyrábíme také sezónní dekorace (jarní, letní, podzimní, dušičkové, zimní, adventní, vánoční, valentýnské a jiné…),  dárkové a gratulační kytice.  Vyrobíme na zakázku dekoraci podle Vašich představ či předlohy, mohou být ze živých, řezaných i suchých rostlin. Jsme schopní Vám květinové dekorace vyrobit do druhého dne. 
 

zahrada.jpg

 
 Svatební floristikou a vazbou květin se zabýváme již více jak 15 let, při hledání dekorací na oslavu jsme zjistili, že je časově i finančně náročné vybrat a koupit potřebnou výzdobu a doplňky. Tyto věci se využijí pouze jeden den a ne každý chce skladovat po oslavě velké množství již nepotřebných věcí.
 
A tak vznikl nápad zřídit půjčovnu dekorací na různé oslavy. Mnoho lidí si dekorace raději za přijatelnou cenu zapůjčí a po oslavě je zase do půjčovny vrátí.
Co by například dělali s koulí na nohu, chomoutem s bičem či cylindrem na auto?
 
Konzultace a poradenství ohledně výzdoby a květin je samozřejmostí. Po telefonické domluvě je možné sjednat kdekoli schůzku, popřípadě se sejít přímo v místě plánované svatby.
 
Pokud se chystáte uspořádat oslavu narozenin, promoce, různých výroční nebo připravujete svatbu, je pro Vás květinový salón Sissi to pravé.
 
 
svatebni-dekorace-a-doplnky.jpg
 
 
Kromě toho pro Vás připravíme květinovou výzdobu na Vaši oslavu. Salón zajistí kompletní výzdobu místa oslavy, místa obřadu či hostiny v exteriéru i interiéru.
 
V případě dotazů a zpracování nezávazných kalkulací se nám ozvěte.